Montaż anten satelitarnych

Mamy 10 letnie doświadczenie w zakresie montażu anten satelitarnych i wykonywaniu instalacji antenowych. Odbiór telewizji satelitarnej ma tą przewagę nad telewizją naziemną czy kablową, że możliwy jest bez względu na lokalizację gdyż nadajnik – satelita okrąża naszą planetę pokrywając zasięgiem całą ziemię.
Montujemy i ustawiamy anteny satelitarne do odbioru platform wszystkich operatorów cyfrowych – zarówno polskich (np Cyfrowy Polsat lub NC+) jak i zagranicznych..

Jestem ałtoryzowanym instalatorem NC+

  • Ustawiamy odbiór darmowych kanałów satelitarnych np TV TRWAM
  • Doradzamy i wybieramy najlepsze do danego zastosowania anteny, konwertery i inny osprzęt aby dzięki naszej pracy klient mógł cieszyć się najlepszą jakością obrazu w swoim telewizorze.
  • Posiadamy profesjonalny sprzęt do pomiaru sygnału i kalibracji anteny dzięki czemu uzyskiwane przez nas precyzyjne ustawienie daje maksymalną jakość i siłę odbieranego sygnału.
  • Anteny montujemy w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta – balkon, dach, taras, komin, elewacja lub w przypadku braku takich wytycznych doradzamy najlepszą lokalizację.
  • W zależności od rodzaju podłoża i miejsca dobieramy odpowiednie kołki, uchwyty i inne elementy, które sprawią, że montaż anteny satelitarnej będzie wykonany solidnie i trwale.
certyfikat nc+
Montaż anten Montowanie anten Regulacja anteny Instalacje Antenowe Naprawa anten telewizyjnych Kraków Profesjonalne Instalacje Antenowe Instalacje Satelitarne I DVB-T Montaż anten satelitarnych