Montaż anten naziemnych

Montaż, instalacja i ustawianie anten do odbioru telewizji naziemnej jest jedną z podstawowych usług wchodzących w zakres naszych kompetencji.  Od 23 lipca 2013 roku wyłączone zostało nadawanie w systemie analogowym i naziemna telewizja dostępna jest wyłącznie w systemie cyfrowym DVB-T.

Dla nowych instalacji antenowych doradzamy naszym klientom jaki rodzaj anteny będzie zapewniał najlepszy odbiór telewizji w zależności od lokalizacji klienta i miejsca instalacji anteny. Prawidłowo dobrana i ustawiona antena zapewnia czysty i stabilny obraz na ekranie telewizora bez potrzeby stosowania wzmacniaczy sygnału i innych akcesoriów.

Nie kupuj sam najtańszej anteny w markecie! Często to pieniądze wyrzucone w błoto, skontaktuj się z nami a wybierzemy odpowiedni sprzęt dla Ciebie, który po poprawnym zainstalowaniu będzie działał przez wiele lat bez żadnych napraw.

W przypadku istniejących instalacji do odbioru telewizji naziemnej, które nie spełniają oczekiwań klienta lub działają wadliwie proponujemy przegląd i konserwację instalacji a następnie poprawne ustawienie anteny lub wymianę niesprawnych elementów, okablowania, zmianę masztu na dłuższy itp

Wykonujemy podłączenie instalacji antenowej do odbioru telewizji naziemnej do każdego typu telewizora. W przypadku starszych odbiorników pomożemy dobrać tuner DVB-T, który umożliwi odbiór w nowym cyfrowym systemie telewizji naziemnej.
Na maszcie anteny do odbioru telewizji z nadajników naziemnych możemy również zamontować antenę radiową.

Pomożemy dobrać osprzęt i wykonać instalację antenową według konfiguracji klienta – np instalację do odbioru na kilku odbiornikach telewizyjnych lub instalacje zbiorcze dla współpracy anten satelitarnych i naziemnych.

Montaż anten satelitarnych
Montaż anten Montowanie anten Regulacja anteny Instalacje Antenowe Naprawa anten telewizyjnych Kraków Profesjonalne Instalacje Antenowe Instalacje Satelitarne I DVB-T Montaż anten satelitarnych